Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A tanári karokra mik a jelentk...

A tanári karokra mik a jelentkezési feltételek, mennyik a ponthatárok, és ha kell emelt 1 v 2? Budapesten hol vannak ilyen képzések.

Figyelt kérdés
18F
2015. dec. 19. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakpár érdekel?
2015. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Angol-Töri vagy Angol-Földrajz vagy Töri-Földrajz van? Ezekből vagyok jó,angolból emeltezem.

Éppen távol vagyok,és lassú a mobil netem,ezért nem tudok a felvin böngészni,mielőtt vki betámadna :)

2015. dec. 20. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:

elte-btk

a ponthatár intézményenként más


helyesen:

melyek a feltételek

mennyi a ponthatár

nem kötözködésből, de az elte-n kiröhögnek ezzel a nyelvi minőséggel

2015. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha angolból jó vagy, inkább idegenvezetőnek, tolmácsnak, fordítónak készülj, ezekből talán meg is élsz

előző voltam

2015. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ezen képzések hol vannak? Ha jól sejtem,ezek nem egyetemi képzések.
2015. dec. 20. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
elte-btk egyetemi
2015. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utána kell nézni, h most hol indítanak ilyesmiket, én már régen jártam egyetemre
2015. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most találtam vmit a neten, h az elte-n es a corvinuson is vannak ilyen képzések, utána kell nézni
2015. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!