Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi az a munka/pály...

Szerintetek mi az a munka/pálya, amivel el tudok helyezkedni és munkahelyre is számíthatok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,11.évfolyam.

Magyar,történelem fakultációs vagyok...vmint humán tantárgyakban vagyok igazán jó.Angolul 2 éve,németül 8 éve tanulok.

Debrecenbe szeretnék pszichológiát tanulni...Emelt szinten szeretnék érettségizni v magyarból v töriből,esetleg mindkettőból.De mostanában nem sok jót hallok erről az irányzatról.Szerintetek merre kellene továbbtanulnom? Fogalmam sincs,hogy mi legyen.Bár van egy évem,de az egyetemi éveimet szeretném hasznos eltölteni,hogy utána munkát is kaphassak.Mit tanácsoltok?


2010. márc. 23. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!