Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire számít kínosnak a...

Mennyire számít kínosnak a vizsgaidőszak utolsó napjaiban is vizsgázni?

Figyelt kérdés
Ma megbuktam egy tárgyból, amit csak január végére tudtam felvenni....sokan mát letudják január közepére az egész vizsgaidőszakot én meg még 22.-én is vizsgázhatok, sőt lehet utána is ha valamiből Uv-znom kell, ami elég valószínű....
2015. dec. 22. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kínos nincs benne. Én például szándékosan szórom szét a vizsgáimat az egész vizsgaidőszakban, mert nekem így hatékonyabb a felkészülés, mintha egymást érnék a vizsgák. Igen, tudok irigykedni azokra, akik pár hét után már "leteszik a lantot", és jön a pihi, de mindent összevetve nekem így kényelmesebb. Az még sosem merült fel bennem, hogy ez kínos lenne.
2015. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is úgy osztottam be,hogy mindenre legyen idő felkészülni, erre a maira konkrétan egy hetem volt, ott meg egy értelmes mondatot nem tudtam elmondani úgy leblokkolt az agyam
2015. dec. 22. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább az a kínos, hogy benned ilyen kérdés felmerül, felsőoktatásban már pont leszarják, ki és mikor vizsgázik. A te dolgod, elvileg felnőtt ember vagy.
2015. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!