Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-ÁJK jogász vagy Pázmány-jog?

ELTE-ÁJK jogász vagy Pázmány-jog?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok inkább? Fontos, hogy bármelyik is lesz, levelezőn fogom csinálni.
2015. dec. 22. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hát levelezőn inkább ppke, nappalin elte
2015. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan nappalis vagyok a ppke-n, de folyamatosan "menekulnek" hozzank az elte-rol. Azt mondjak, az olyan, mint egy versenyistallo, senki nem segit senkinek, a tanarokat is beleertve... nem tudom, mi igaz es mi nem,de azt tapasztalom, hogy nalunk a tanarok nagyon embersegesek es tobbsegukben normalis emberek jarnak ide. Bizonyara a kereszteny szellemiseg miatt. :) ja igen, es 4. eves vagyok.
2015. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Hát nem tudom. Én olyan egyetemre nem szívesen járnék, ahol olyan szintű az agymosás, hogy a holokauszt története kötelező tárgy... kb. mint apáink idejében az ilyen olyan leninista-marxista kényszer tárgyak.

Ami meg a diákokat illeti, egy normális egyetemen ezt nem lehetett volna megcsinálni, mert fellázadt volna a diákság, következtetés, a Pázmányra birkák járnak...

2015. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Ami meg a keresztény szellemiséget illeti... egyetemen egyetlen vallás baromságaira sem vagyok kíváncsi, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok ateista.
2015. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

#2-es vagyok:)


Terneszetesen itt is - ahogy remelem, mas egyetemeken, foiskolakon is - intelligens emberek tanitanak. Semmilyen formaban nincs rank eroltetve a vallas. Egyedul golyakent kellett reszt vennunk a tanevnyiton, ahol egy pap megaldott minket. Szerintem ez egy kedves gesztus volt, de nyugodtan frocsogjon, aki akar. En is ateista vagyok, semmilyen hatrany nem er emiatt.


Arrol a holokausztos targyrol nem sok mindent tudok mondani. De akit ez a par kredites kis targyacska elriaszt az egesz kartol - mivel ugy fel lett fujva - az akkor tenyleg ne is jojjon ide. Nem hiszem, hogy ilyen aprosag miatt kellett volna forradalmat inditanunk. A tanarok sem veszik komolyan, szoval errol ennyit.


Ha meg szidni szeretnetek valamiert a Pazmanyt, nem az en dolgom. En csak valaszoltam a Kerdezonek, nekem aztan nem erdekem, hogy barki idejojjon tanulni, a tovabbiakban nem is reagalok. En szeretek ide jarni es ennyi az egesz. Szep napot:)

2015. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Bocs én olyan helyre nem szívesen mennék, ahol kötelező bármilyen kisebbség seggét nyalni! Ez elvi kérdés, és az egyetemet, annak vezetését, tanárait, valamint jelenlegi birka diákságát minősíti!
2015. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, lévén történelem szakon végeztem, foglalkoztam már a kérdéssel. Amint látszik, nem haltam bele, szerintem a Pázmányon sem lenne más a helyzet. :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. dec. 23. 06:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is a Pázmányon vagyok, ilyen vallási agymosás nincs. Persze vannak olyan szabadon választható tárgyak, de nem kell őket felvenni. Mert pl. rómán, polgáron, büntetőből nem nagyon fogják a kereszténységet rád erőltetni.
2015. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!