Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőszakban a nehezebb...

Vizsgaidőszakban a nehezebb tárgyakat érdemes előre hozni vagy inkább hagyjam a végére?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elméletileg a nehezebbeket éri meg jobban. A gond általában ott van, hogy én is összeállítom így és a lustaságom miatt tologatom őket. Így a végére megmarad a nehéz és a könnyebb is :D
2015. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat előre teszem. Egyrészt, hogy még ne legyek nagyon fáradt a sok tanulástól, másrészt, hogy ha bukok, akkor mindenképpen legyen lehetőségem többször menni.
2015. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én személy szerint a közepére szoktam tenni, mivel utolsó hetekben végig zh-zok, ezért teljesen lefáradok, muszáj az első 2 vizsgahetet könnyebb tárgyakkal kezdeni, így általában karácsony hetében vagy újév utáni első héten megyek a legnehezebből, mert így még a bukásnak is hagyok esélyt. de nyilván minden embernél más.
2015. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!