Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem, hogy háttértá...

Mit kell tennem, hogy háttértáncos lehessek?

Figyelt kérdés

Milyen iskolát kell elvégeznem, mennyit kell tanulnom, mindent irjatok le légyszi, amit tudtok!

Olyan szeretnék lenni, aki híres énekesek mögött táncol. (Pl.: Justin Bieber)


5-6 éve táncolok 12 évesen. Hipp-Hopp táncos vagyok. Ez előtt Majorett táncos voltam.


Olvastam, hogy csak úgy lehetek, hogy ha ismerek rendezőket meg stb.. de most ha nem ismerek, akkor semmi esélyem??

Végre a szüleimnek is tetszik valami, amitől sikeres lehetek.. imádok táncolni..

12L


2015. dec. 25. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Aranyos.. :D

A menete, hogy nagyon sokat gyakorolj otthon. Ez alatt értem a maximális elhivatottságot, és azt, hogy tényleg csináld. Majd tanulj be tökéletesen koreográfiákat, először lopj videókból, majd utána jöhet a saját is. Próbálj meg majdnem mindent megcsinálni. Légy sokoldalú, mindenhez kell érteni.


Ezután ami tényleg fontos, menj versenyekre. Ott próbálj meg nagyon jó eredményeket elérni. Hidd el az elsőnél nagyot csalódhatsz, hogy milyen sok jó táncos van, aki évekkel előtted van, mégis éhen hal.

Na de a lényeg, hogy ilyenkor felfigyelhetnek rád. Akár ami még fontosabb csatlakozhatsz bandákhoz.

Kezdj el youtubera videókat felpakolni!!

Ezután a cél, hogy egyre jobb és jobb legyél.

Folytasd tovább a versenyeket, válts bandát ha az egyikből kinőttél úgy érzed.

S mindig Te légy a legjobb.

Ez az egy út van.


A másik a jó kapcsolatok, ami a kérdésedből kiderült, hogy nem igazán van.

2015. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

azt ki hagytam, de versenyzek is. Az első versenyemen 1. lettem :)

2015. dec. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!