Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE RTK bűnügyi nyomozói...

Az NKE RTK bűnügyi nyomozói képzése egyben munkát is jelent?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy a felvételivel kapok valami munkát a rendőrségnél is és fizetést is kapok(?) (,ugye a katonai vezetői képzésen elvileg így van.)

Jelenleg jogi karon vagyok harmadéves és sok a jogász, de ez egy olyan képzés, ami hamar letudható, hisz a tárgyal jelentős részét el tudom fogadtat,i tehát ilyen B terv szerűségnek gondoltam, vonzanak a klasszikus jogászi állások, mint a bírói vagy ügyészi állások, de legyünk reálisak, oda bejutni marha nehéz.



2015. dec. 26. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

ha végeztél a suliban kapsz munkát.


Addig a fizetésed olyan minimális hogy max a kolira megy el kb. Rendes munkát nem kapsz mert tanuló vagy.

2015. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!