Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha óbudai egyetem (NIK) re...

Ssdmark kérdése:

Ha óbudai egyetem (NIK) re megyek, milyen szintű tudást szerzek (mérnök infó)?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy otthoni tanulás nélkül, az egyetemen milyen szintű tudást szerezhetek?

Persze majd tanulok, arra vagyok kíváncsi, mennyire érné meg oda menni.

BME-n is gondolkoztam, csak elég magas az a 375 ös ponthatár, de ha beleis férnék , 3 éve nincsen fizika oktatásom, azzal tuti kiesnék.

Elég az OE? Mennyire fekszenek rá a programozásra?

Azért megy az ember egyetemre, hogy tanuljon is, szeretném hasznosan toteni az egyetemi éveket.



2015. dec. 27. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy az OE sokkal könnyebb. Ott is ugyanúgy van nagyon kemény fizika, rengeteg programozás meg matek.
2015. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rosszabbul járni, mint a BME-vel. Egyet viszont nagyon jegyezz meg. Senki nem tanul meg az egyetemen programozni. Ott csak egy irányt mutatnak, ami alapozáshoz jó, de a munkához kevés. Programozni otthon fogsz megtanulni.
2015. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, és hát igen sok embertől hallottam már ezt. Pont azért mennék egyetemre hogy ezt tanuljam, de igazából magambak kell majd, így készültem az emelt infó érettségire is, önképzéssel.

Nem hangzik túl jól :o de mindenképp belevágok.

2015. dec. 28. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A 375 az mióta magas? Az ÓE ennyivel kevesebb?
2015. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!