Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek így a kaposvári...

Felvesznek így a kaposvári Táncsicsba?

Figyelt kérdés

Most vagyok 7.-es és már most izgulok a felvételi miatt. A Táncsicsba szeretnék menni de nem valami jók a jegyeim. :(

Matekból most félévkor 3-as leszek, töriből meg erős 4-es de azt év végére ki tudom javítani, a többi amúgy ötös.

Matekból max. megszakadok de megpróbálom megszerezni a négyest. Az a kérdésem hogy 7. évvégi matek négyessel és 8. félévi matek négyessel felvennének?

Nagyon izgulok hogy nem fognak mert tuti hogy szétizgulom az egészet és a központit is elrontom, ráadásul ilyen sz@r jegyekkel nem fognak felvenni. Tapasztalatokat várom hogy kinek mennyi volt az átlaga, jegyei és felvették-e??!



2015. dec. 28. 01:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy Kodályos vagyok emelt éneken
2015. dec. 28. 01:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Kodályos vagyok. :) Szerintem felvesznek ha elsőre jelölöd be. Van rá esély.
2015. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem :D Köszi :)
2016. jan. 1. 19:27
 4/4 anonim válasza:
Szia :) èn most vagyok kilencedikes. Engem 4,2-es átlaggal felvettek. Tuti sikerülni fog. Mire szeretnèl jelentkezni amúgy?
2016. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!