Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Letöltöttem egy emelt szintű...

Letöltöttem egy emelt szintű biológia könyvet ami elvileg felkészít az emelt szintre záró jelben oda van írva hogy, emelt szóbeli, akkor ez lényegében az írásbeli és szóbeli emeltre is felkészít? (egyébként 130 tétel)

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! az írásbeli vizsgákra nincsenek külön tételek, se közép, se emelt szinten. Történetesen, mert mindent tudnod kell(ene).... persze aztán nem úgy megy az:) Az írásbelire olvasgasd a tankönyveid, amit pedig a szóbelire tanulsz, kicsit bővebb, azt tudod kamatoztatni az írásbelin is.
2015. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
off: el linkelnéd nekem ezeket a tételeket? :)
2015. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hjaj istenem az nem az.... Az a 130 tétel biológiából az csak a szóbelire van és inkább ilyen olvasnivaló. Eszméletlen,hogy mennyire tájékozatlanok egyesek. Ráadásul annyira smucig vagy ,hogy egy könyvet sem bírsz megvenni? Keress legalább egy tanárt,mert így csak megszívatod magad.
2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!