Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gyorsan lehet a leggyor...

Milyen gyorsan lehet a leggyorsabban elvégezni fodrásztanfolyamot itthon, ami nem durván drága? Vagy ha a második szakmám, van esély, hogy államilag finanszírozott legyen?

Figyelt kérdés

Semmilyen fodrász papírom nincs, magamtól és fodrász ismerődöktől tanultam és gyakoroltam ki rengeteg dolgot. Viszont szeretnék külföldre költözni, és ebben dolgozni, mert a másik szakmámat nem szeretem, ehhez viszont jó lenne egy szakmai papír fodrászatból. Milyen gyorsan lehet megcsinálni egy ilyet?

Köszi :)

L20


2015. dec. 29. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A második szakma tavaly szeptembertől ingyenes lett.

Nyilván igazodnod kell az iskolák tanrendjéhez, így vagy jövő szeptemberben indul újabb vagy most februárban (némely szakmánál vagy ilyen). Ha gyorsan szeretnél egy papírt, keress egy fizetőset !

2015. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!