Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szinergia iskolával kapcsolatb...

Szinergia iskolával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Az Erzsébet körtéri székhelyük érdekelne. 2 szakmát szeretnék csinálni és itt 2 év alatt 2 felsőfokú OKJ-t kapok elvileg. Tapasztalat velük kapcsolatban, esetleg ott tanulók is írhatnának róla.

Előre is köszönöm!


2010. márc. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tavernás voltam.

Arra figyelj, hogy csak 1 szakmát támogat az állam. Vagyis a másodikért már fizetned kell független attól, hogy egyszerre végzed-e vagy sem.

Honlapon pl. nem adtak semmi infot, beiratkozáson se, évnyitón jött hidegzuhanyként.

Nekem 3 (-1 támogatott) lett volna 90e félévente, a két szakma nem tudom mennyi lehet. Függ a szak jellegétől.

2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Ezen kívül magáról az oktatásról tudsz valami információval szolgálni? Megéri odamenni?
2010. márc. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt az intézményt. Csak a tavernát. Az viszont egész jó.
2010. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

húgom szinergiás, nagyon szereti, és csak jókat mesél a suliról. én konkrét példát nem tudok mondani neked, de az biztos, hogy neki bevált :)

2010. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én szniergiás vagyok, most leszek 2-as. hát... nagyon sok pénzzel lehúznak, szóval én nem tudom, valóban kellett-e az a sok pénz, amit befizettünk.... tankönyvekre vigyázz, mi egyért fizettünk kb 8ezret. amúgy jó, van 1-3 tanár aki nagyon jó fej, nagyon gyerek centrikus és odafigyel ránk, de van aki le se ****. dehát hol nincs ez így? :)
2010. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nívótlan, az Erzsébet körút egy zegzugos putri.


Ide ne!

2012. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!