Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel úgy...

Hogyan készüljek fel úgy biológiából felsőfokú érettségire, hogy jó érdemjeggyel menjek átt? Mi kell hozzá, miből készüljek, mert már most a nyáron elkezdeném a felkészülést, most harmadikos vagyok, szóval, hogyan és miből készüljek fel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello!


Én is harmadikos vagyok illetve biológia szakos is.

Ezidáig sosem tanultam a bioszt,két évig nagyrészt csak elültem az órákon.Ebben az évben viszont jelentkeztem egy versenyre (tulajdonképpen kíváncsi voltam mit bírok) és országoson 8.lettem(nemzetiközi diákolimpiára válogató verseny volt). Jövőre pedig tervezem,hogy bekéne jutni az oktv döntőre.

Szerintem vedd meg a 10-12.-es mozaikos tankönyveket,valamelyik kísérleteket tartalmazó tankönyvet,illetve a "nagy biológiai feladatgyűjteményt"(zöld színű) és mindíg a logikáját értsd meg a dolgoknak mert anélkül csak ideig-óráig tart a tudás.

Remélem segíthettem.

2010. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!