Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolás és betegellátási szak?...

Ápolás és betegellátási szak? Érdemes lenne belevágni? Mennyire lehet vele elhelyezkedni? Valamint mennyit lehet vele keresni? 19/F

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes belevágni, ha utána külföldre akarsz menni dolgozni. Egyébként szerintem nem érdemes. Elhelyezkedni biztos el tudsz vele, de keveset fogsz keresni vele itthon. Esetleg egy magán intézetnél talán többet kereshetsz, ha bejutsz itthon, de külföldön a tripláját is.
2016. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy kinek mi szamit kevesnek. En nyaron vegeztem, es mint diplomas apolo 150-180 kozott kapok kezhez nettoban palyakezdokent. Nyivan ez fugg a tuloraktol, ejszakaktol, hetvegektol, unnepektol. De 150 korul kaptam, amikor nem volt sok tuloram meg ejszakam.

Az olyan osztalyokon, mint onkologia, hematologia vagy intenziv, ugy 40 ezerrel tobb a fizu.

2016. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!