Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakkal...

Szerintetek melyik szakkal lehet jobban elhelyezkedni politológia vagy anglisztika?

Figyelt kérdés
Már nincs másra lehetőségem mert ezeket jelöltem meg, csak sorrendváltoztatáson gondolkodok szóval az ilyen válaszok hogy egyik se jó menjek másra, kíméljenek

2015. máj. 24. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Anglisztika. Elvileg. Gyakorlatilag szinte képtelenség érvényesülni olyan szakkak, amivel semmi célod.

Nem le kell diplomázni bárhol, aztán várni a csodát.

2015. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Anglisztikával nincs sok lehetőséged, mióta a tanár szakot külön szedték osztatlan képzéssé, így a nyelvszakokkal tanárrá már nem válhatsz. Ha mondjuk fordító-tolmács szeretnél lenni, vagy ilyesmi, az működhet.
2015. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Menjél angoltanárnak és vegyél fel hozzá még egy nyelvet, mondjuk a franciát. És így angol-francia tanár lehetsz. Az szerintem tök jó! Politológiával inkább akkor tudsz érvényesülni, ha vannak komoly kapcsolataid a megfelelő helyeken, ha viszont nincs, akkor nem sok értelme van ezt tanulni!
2015. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Menjél angoltanárnak és vegyél fel hozzá még egy nyelvet, mondjuk a franciát."


- Nem ezt kérdezte.

2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Anglisztika akkor, az jobb, régebben amikor én jártam még lehetett fordító-tolmácsra is szakosodni ott, ha még most is lehet, akkor egyértelmű, hogy anglisztika!
2015. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább anglisztika
2015. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!