Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociálpedagógia PPKE vagy SZTE?

Szociálpedagógia PPKE vagy SZTE?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek?

2016. jan. 3. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A Szegedi Tudományegyetem egy jó egyetem általában, így én azt választanám, ha csak ez a két alternatíva merülne fel.

A PPKE nem egy jó egyetem, előnye azonban, hogy ez a képzése Budapesten van, ahol minden más egyetemisták számára fontos forrás és lehetőség elérhetősége jobb.


Meg kell fontolni, hogy mik a személyes szempontjaid!

2016. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Szegedhez lakom közelebb, de szeretnék Pesten továbbtanulni, mert szerintem ott több a lehetőség mind munkavállalás mind minden más szempongvól. Viszont Peste csak a PPKE-n van szociálpedagógia képzés. Tudom, hogy ez nem az a szakma amivel milliókat keresek, de engem érdekel és ezt szeretném csinálni :). Amúgy miért mondjátok, hogy a Pázmány nem jó? Már többször hallottam, pedig én úgy gondoltam, hogy valamennyire neves egyetem :/

2016. jan. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!