Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen típusú főiskola vagy...

Kanyik András kérdése:

Milyen típusú főiskola vagy egyetemre menjek ha gimnáziumba járok és szeretem a fizikát, a földrajzot, a matekkal viszont kevésbé vagyok jóban?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a járművek (bármilyen hozzájuk kapcsolódó képzés/állás). Szeretem a logikus dolgokat ,inkább reális gondolkodású vagyok. Matekból 3-mas vagyok, fizikából földrajzból és informatikából 5-ös. Érdekel a járműveken kívül bármilyen mérnöki szak és persze az ,amit javasoltok. Egyetemet nem tudom ,hogy mennyire vállalnám be mert azt hallottam hogy szivatós. Köszi a választ.

2016. jan. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megpróbálhatsz valamilyen mérnöki szakot ha érdekel, bár oda a matek is fontos
2016. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már a járműmérnöki szakra ,nem tudom mennyire lenne jó és hasznos.
2016. jan. 5. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Hármas matekkal nem érdemes műszaki jellegű egyetemre menned, mert ott a gimis matekhoz képest sokkal erősebben, mélyebben tanítják azt. Ha be is kerülnél, valószínű, komoly gondjaid lennének.

Amúgy nem értem, hogy vagy jó fizikából, ha nem tudod a matekot? A fizikához rengeteg matekra van szükség.

2016. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!