Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri kémia...

Szerintetek megéri kémia sávra menni úgy, hogy nem szeretem és nem is megy a matek és a fizika?

Figyelt kérdés
Mert amiket olvastam az interneten, hogy mit lehet kezdeni a kémia tudásommal, de a legtöbbhöz vagy matek vagy fizika vagy mindkettő kell és ezek egyáltalán nem mennek.Tudom, hogy van biológiai ága is a kémiának. A biológiával nincs is semmi bajom, viszont ha az felé mennék akkor meg elég valószínű, hogy valamilyen orvosnak kellenne lennem amit viszont nem akarok. Szerintetek érdemes lenne valamilyen más tantárgyat komolyan venni vagy maradjak a kémiánál? Minden választ előre köszönök! 9.osztály

2016. jan. 6. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted bármelyiket is, ha nem szereted és nem is megy egyik sem?
2016. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kémia az megy viszont csak avval lehet akármit is kezdeni?
2016. jan. 6. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kémia "megy" matek nélkül, akkor az egy gyenge színvonalú oktatás lehet. Nézd, egy kicsit értek hozzá, szóval komoly kémia nincs matek nélkül! Az egyetemeken a kémia szakosok mind felsőbb matematikát tanulna, ami sokkal-sokkal nehezebb, mint a gimis középszintű anyag.
2016. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!