Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. évfolyamban át lehet...

11. évfolyamban át lehet iratkozni másik iskolába? és ha igen akkor évet kell ismételnem vagy maradhatok 11. -es?

Figyelt kérdés

Egy másik szakot szeretnék tanulni(rendész helyett informatikát) és azt tudom hogy különbözetit kell tenni ha másik szakra szeretnék menni.

18/f (óvodában visszamaradtam)

Rendész osztályban vagyok és eléggé rosszak a jegyeim magyarból és németből, úgy érzem hogy ebben az osztályban nem tudok érvényesülni, beilleszkedni már 3. éve és a tanárok sem szimpatikusak.

Az a baj hogy csendes típusú és lámpalázas vagyok így feleléskor még a "nevemet" is elfelejtem. A magyartanár is egy beképzelt liba aki azt mondja magáról hogy "még az asztalt is megtanítja" és mégis a az osztály többségét nem tudja(beleérve engem) így van nekem 2db 1-esem és már lassan FÉLÉV.

A németből pedig 3db tantárgyam van: sima német, szakmai német és szakmai ném. gyakorlat (ez az utóbbi csak FÉLÉVIG van ezekből fejenként van 3 egyesem.

Ezeken kívül mindenből jól állok, még a szakmai tantárgyból is.



2016. jan. 8. 16:49
 1/1 A kérdező kommentje:
"és ha igen akkor évet kell ismételnem vagy maradhatok 11. -es?" Mármint mehetek-e tovább 12.-be?
2016. jan. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!