Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit végezzek el, hogy irodában...

Mit végezzek el, hogy irodában dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemen tanulok, azonban egy olyan szakmát, melyben nem tudom magam elképzelni életem végéig (óvónő). Nagyon szeretem és jó lenne pár évet dolgozni benne, viszont nem akarok kiégni.Ezért is lenne szükségem egy olyan, viszonylag gyorsan elvégezhető szakmára(főként okj-ra gondolok) mellyel könnyen el lehet helyezkedni valamiféle irodában.

2016. jan. 8. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Mérlegképes könyvelő például.
2016. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg munkát végeznek irodában: programozó, könyvelő, jogász stb. Ha csak titkárnő lennél, vannak arra is képzések, de nem tudom, mennyire adnak értékelhető tudást.
2016. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint mérlegképes könyvelő OKJ-s képzés most már gazdasági végzettséghez kötött.
2016. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!