Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányom irodában szeretne...

Kimi.. kérdése:

Lányom irodában szeretne dolgozni. Ahoz mérlegképes könyvelői szakma kell? (tandíj nélkül) Ha az kell, akkor leírnátok, hogy elsőnek milyen iskolákat kéne elvégeznie? Ha belinkelnétek az oldalt annak nagyon örülnék

Figyelt kérdés
Ha nem az kell, akkor leírnátok, hogy mi kell és milyen iskolákat kell ahoz elvégeznie? a belinkelést itt is szivesen várom!!
2015. nov. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor irodában szeretne dolgozni, vagy könyvelő szeretne lenni? Elég sokféle munkát lehet irodában végezni, nagyon buta ez a kérdés így ebben a formában. Azt se írod, hány éves a lányod, hol tart a tanulmányaiban, mert nem mindegy, hogy most végez a középiskolával, vagy még csak általánosba jár.
2015. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 éves 4 es a tanulmánya. Nagyon szeret papírokkal irodásat játszani. Azt mondta felnött korában ilyen munkát szeretne végezni, de milyen szakma kell hozzá?
2015. nov. 7. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj de cuki. Én is szerettem gyerekként papírokkal irodásat játszani. És most irodában dolgozok. Köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ez kb olyan, mint hogy szeretem a hamburgert, elmegyek a mekibe dolgozni.

Ahhoz, hogy irodába dolgozzon, van, hogy elég egy sima érettségi ( általában adatrögzítő, vagy általános adminisztratív feladatok elvégzéséhez), van hogy egy komoly egyetemen szerzett diploma is kevés. Attól függ mit szeretne, hol, mi kell oda...stb. Az adatrögzítőtől kezdve a könyvelőn át a vezérigazgatóig miden szellemi munkát végző irodában dolgozik.

Ha a könyvelés a cél, arra vannak mérlegképes könyvelő tanfolyamok, érettségi után, bár én elvégeznék egy számviteli főiskolát is a helyébe. Na meg legalább egy nyelvtudás ( alap az angol) tárgyalóképes szinten.

Linkeket nem küldök, a google a barátod. Pl: könyvelő tanfolyam, v mérlegképes könyvelő képzés X városban...

Tandíj nélkül, passz, szerintem az ilyen képzések mind fizetősek.

2015. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2015. dec. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!