Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű érettségi feladatg...

Középszintű érettségi feladatgyűjtemény?

Figyelt kérdés

Melyik feladatgyűjtemény állja meg a helyét a mai követelményeknek középszintű matematikából? Légyszíves írjatok feladatgyűjteményt/feladatgyűjteményeket!


Még egy kérdés. Korábban már érettségiztem matematikából 50% lett, de több kell. Van rá esély, hogy otthon meg tudom tanulni úgy hogy 80% felett sikerüljön a közép, mindezt egyedül?


Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 8. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 50% lett szerintem kevés. Én a 15 próbaérettségi könyveket és a Studium Generale tematika szerint válogatt eddigi érettségi sorok (akár többszöri) végogoldását ajánlom! Próbálgasd azokat oldogatni, van megoldókulcs, mindig próbáld azokat megérteni. A felkészülés sok idő, de végül is 4 év tananyagot kell elsajátítanod!
2016. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az elmélet megvan innen: [link]


Csak gyakorolni szeretnék, köszönöm a választ

2016. jan. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!