Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Weiss Manfréd Szakközép...

A Weiss Manfréd Szakközép Iskolába 3.3-as átlaggal felvesznek?

Figyelt kérdés
A weboldalukon azt olvastam hogy csak a tanulmányi átlagot veszik figyelembe, azon mit értenek? 4-esnek minimum kell lenni? Megkérek mindenkit, hogyha tud valamit evvel kapcsolatba, az segítsen! Előre is köszönöm!

2016. jan. 8. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég oda :) Több nem is kell, nem erős szakközép.
2016. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen!:))
2016. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lebeszélni akarlak a Weiss Manfrédról, de nagyon érdekes figurák járnak oda.
2016. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ezt bővebben ki tudnád fejteni?:)
2016. jan. 9. 23:38
 5/9 anonim válasza:
Szia:) amikor mentem felvételizni egyáltalán nem lattam fura gyerekeket..:) oda fogsz jarni? Ha igen melyik szakra?
2016. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia, igen oda fogok:) Rendszergazdára :D
2016. aug. 2. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A WEISS MANFRÉD EGY NAGYON JÓ ISKOLA BÁR MÁR 2 HÓNAPJA NEM VOLTAM BENT MERT HASBA SZÚRTAK ÉS ELTÖRTÉK A KAROM.
2018. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 evuska79 válasza:
Ez a suli valóban ennyire rossz még 2018-ban is?? Pedig tök jól néz ki a környezet,biztatóan hangzó szakok stb.. Nagyon szimpatikusnak tűnik,de a véleményeket olvasva semmi jót nem hallani róla. :( Valóban sok a drogos? Miért késelnek meg valakit? A tanárok,felügyelet hol van ilyenkor? Elkeserítő,pedig egy igazán jó iskola lehetne..
2018. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetne!!! Most rúgtak ki még egy 9.-est mert lőfegyver volt nála, meg egy halom kábítószer. Ha kocsival vagy motorral mész, akkor feltörik és kilopják minden értéked.

WC-be nem lehet bemenni, mert minden "okos, jóravaló diák" ott cigizik, és ha te nem állsz be közéjük agyonvernek... A környezet szép... Jah. Egy szeméttelep van mellette. Néha össze is keverem az iskolával.

2018. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!