Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser BSC, majd...

Műszaki menedzser BSC, majd Logisztikai mérnöki MSC?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó páros, el lehet vele helyezkedni?
2016. jan. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a logisztika területén szeretnél elhelyezkedni, akkor hasonló alapképzésre menj, ne műmenedzserre. Ha pedig inkább a műmenedzser érdekel, akkor ne erre a mesterképzésre jelentkezz. Szerintem nem jó párosítás.
2016. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Skkor Műszaki menedzser BSC és műszaki men. MSC inkább?
2016. jan. 9. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom műmenedzser BSc-vel hova lehet még jelentkezni, de ha ez a vonal érdekel, akkor én inkább ezt ajánlom, igen.
2016. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld! Szerinted a műmen bsc+msc-vel mennyire vannak jó kilátásaim egy jól fizető állás megszerzésére?
2016. jan. 9. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Helló! Nem tudom, hogy lehet-e még jelentkezni műmenedzser BSC-re, de én inkább azt javasolnám amit én is csinálok, hogy egy mérnöki alapszak (én pl. gépész) és utána Msc-re műszaki menedzser. Ez szerintem jobb párosítás...
2016. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem érzek elég vonzalmat a gépészmérnöki szak iránt...:/
2016. jan. 9. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azt megértem, nem is egy leányálom... De én pl nem lennék elégedett magammal, ha csak a műszaki menedzseren kapott műszaki tudásom lenne...

A villamosmérnöki, vagy programozó is ugyanolyan jó választás lenne szerintem.

2016. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mehetsz nyugodtan arra amit a kérdésben kiírtál, ha ez érdekel. Nem tudom máshol hogy van, Győrben a műsz.men. alapszak egyik szakiránya amúgy is a logisztika.


Gépésszel valószínűleg tényleg könnyebb elhelyezkedni, de jóval szenvedősebb is elvégezni a szakot.


A papírnál egyébként többet számít a nyelvtudás, és hogy lehetőleg már egyetem alatt szerezz tapasztalatot. Mert logisztikát azért sokan tanulnak, szóval verseny van a területen.

2016. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!