Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a Budapesti...

Kinga4ever kérdése:

Mit gondoltok a Budapesti Osztrák Iskoláròl? Oda szeretnék járni, milyenek a tanárok, oktatás?

Figyelt kérdés
Az orbànhegyi ùtira gondolok!

2016. jan. 9. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok osztrákos, de...

Elég vegyes véleményeket hallok róla, tanároktól-diákoktól egyaránt.

Ismerek olyat, aki szereti, de pl olyat is, aki oda járt általánosba, de gimnáziumra már nem akart stb. és olyat is, aki most is odajár és nagyon nem szereti. Van aki szereti, bár javára nem ezt hallom az odajáróktól.

Egy volt tanártól (már máshol tanít, az ilyen dolgok miatt, nem szerette) olyat hallottam, hogy a gyerek odament hozzá szünetben, hogy "Szeretném megvenni a dolgozatkérdéseket."... A tanár nemet mondott, mire... "Mindennek megvan az ára..."-válasz hangzott el. Hasonlót hallottam mástól is.

2016. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszömöm a vàlaszodat!
2016. jan. 11. 07:20
 3/5 anonim válasza:
én oda járok és még csak hasonlókat sem hallottam senkitől mint amiket az előző leírt. szinte az összes tanar nagyon jófej és az oktatás színvonala nagyon magas. ha van még kérdésed írj privatba
2016. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen ez igaz, én is oda járok. Mármint az, amit a második válaszoló mondott. Első válaszoló nem kell ám mindent elhinni az ismerőseidnek.
2016. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is oda járok és nagyon jó a suli, nagyon jó fejek a tanárok is, és a diákok is!
2016. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!