Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségizem és eléggé...

Jövőre érettségizem és eléggé elveszettnek érzem magam a bőség zavara miatt. Töri fakton vagyok, aktívan sportolok a nyelvérzékem jó, inkább a humán dolgok állnak közel hozzám. Tudnátok segíteni hogy merre induljak?

Figyelt kérdés
nézelődtem már de amiket találtam vélemények alapján élhetetlen büfészakok...

2016. jan. 9. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Idén érettségizem. Szintén töri faktos vagyok, jó nyelvérzékkel megáldva.

Én a jogot választottam, többek között Apukám miatt is, mert Ő is bíró-ügyész, és mert ez érdekel. Úgy érzem, hogy szívesen tanulnám, és lenne hozzá tehetségem.

Mindenképpen olyat válassz, ami nem kín, szívesen járnál be az előadásokra. Nem vagy még semmiről se lekésve, ne aggódj.

Amit tudok tanácsolni, hogy felvi-n nézegesd meg a szakokat, a leírásokat, és hogy melyik egyetem indítja az adott szakot.

2016. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!