Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészetin miket tanul...

Gyógyszerészetin miket tanul az ember? És ha elvégezte, hogyan tovább? Lehet esetleg doktorátusit szerezni? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tisztán látni,mielőtt végleg elhatározom magam(továbbtanulás ügyileg).
2010. márc. 26. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészkedni.
2010. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de azért nézd meg, mennyibe kerül a tanuás ott, metr milliós nagységban van és baromi nehéz bejutni
2010. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gyógyszerészeknek is jár a doktori cím...
2010. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó voltam

2010. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:32

Mi kerül milliós "nagységba", és honnan szeded ezt a zöldséget? Az első diploma mindenkinek ingyenes.

2010. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért van államilag támogatott forma,hogy a kevésbé jómódúak(ld. én)is bekerülhessek,ha ugyanolyan jól teljesítek,mint valaki,akinek gazdagok a szülei. Az órarendet köszönöm.
2010. márc. 26. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, de az államira baromi nehéz bekerülni. ez nem zöldség h millióba kerül (persze nem az államilag támogatott), csak mondjuk nézd meg a továbbtanulási könyvet.
2010. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem nehéz, csak tanulni kell hozzá.
2010. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom,egyesek sportot űznek a pesszimizmusból,és mások elkeserítéséből,de tényleg! Tanulok?Igen. Akkor nem lehet baj,és pontosan tisztában vagyok azzal,mennyibe kerül egyébként.
2010. márc. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!