Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet rossz alkategóriát...

Lehet rossz alkategóriát választtottam, de kéne egy kis segítség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos,én 9-be egy olyan osztályt választottam,ahol egy szakmát lehet megtanúlni(gáz,víz vezeték,áram,stb..de én mashova mentem praktikázni..egy olyan helyre ahol gyári gépeket szerelnek..tetszett is meg minden de viszont az osztálytársak kiakasztanak..a sima órákon..matek,töri,angol stb semmit nem lehet hallani a tanár szavaibol semmit..és én ezt meguntam ezért arra gondoltam,hogy átíratkozom Human osztályba és a későbbiekben megpróbálnám letenni az Angol Nyelv vizsgát,miután leéretségiztem elmennék egy hétvégi egyetemre mellete meg kihasználni az angol tudásom és valami irodai munkát vállalni ahol szükség van az Angol nyelv használatra..ez a szakiskola ahol most vagyok csak 3 éves..és a végén kapunk egy diplomát(gáz,víz szerelői-t,még ha nem is azt tanultuk)..és a 11 végén majd vissza lehet menni majd Human osztályba(vagy bármibe) és 11-12-őt kijárni az éretségiért..melyiket érné meg jobban? Alapjáraton nem vagyoj egy hú de jó tanuló de minden tanár azt mondta,hogy jobban járnék a Human osztályal..Bocsi,hogy ilyen hosszú lett és a helyesírási hibákért ellnézést kérek.

2016. jan. 11. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!