Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mostani világban mit éri...

A mostani világban mit éri meg tanulni? Nekem tetszik a szociális ifjúsági munka vagy a hozzá hasonló munkák, de többnyire rossz vissza jelzést kapok róluk?

Figyelt kérdés

Mennyit a havi keresete?

És meg éri felsőoktatási szaképzésben tanulni?

Mennyire keresett?


Köszönöm a segítséget!


2015. dec. 1. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:

* Mennyi a havi keresett ezzel a szakmával?

Bocsi

2015. dec. 1. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Magadnak kell eldöntened, hogy mi szeretnél lenni és hogy mit szeretnél tanulni.

Ha én spec azt mondom, hogy tanulj mérnöknek, mert azzal sokat lehet keresni, de pl. egyes tárgyakat, amik ehhez szükségesek nem tudod, nem érted, és nem is érdekel, akkor mit ér az egész itt feltett kérdés?


A te saját életedről neked kell döntened, hisz a hátralevő életedben azzal fogsz foglalkozni, amit majd tanulni fogsz. Képes lennél pl. 3-5 évet úgy lehúzni az egyetemen/fősulin, hogy nem is érdekel az a szakma, amit tanulsz, csak azért tanulod, mert sokat lehet vele keresni?


Nézz utána mindennek, ami érdekel téged, és ne a gyk-t használd!


(Ui.: egy kis helyesírást is ismételhetnél, mert érettségin mínusz pont jár a hibákért.)

2015. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszönom a segitseget!

Ketlem, h az eretseginel minusz pontot jelentene mert mar le eretsegiztem es fel voltam mentve helyes irasbol! :)

Az a helyzet h most szakmat tanulok,de nem olyan amire szamitotam ezert tovabb szeretnek tanulni!

Rongyá nezegetem már az internetet van ami meg tetszet es salodtam benne! Utolag az ifjusag segitóben csalodtam (sehonnan nem tudtam meg h mennyit keresnek és elmeletileg haszontalan) nem egy haszontalan szakmat szeretnék tanulni!


A multkor teljesen ketsegbe voltam esve,(azert irtam fel a kerdest, hogy mar honapok ota keresgelek, pajavalasztási tanacsadónal is voltam és meg mindig semmi!!

2015. dec. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!