Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem a pénzügy számvite...

Ha elvégzem a pénzügy számvitel szak képzését akkor tudok majd megfontoltan részvényekkel kereskedni illetve vállalkozást nyitni?

Figyelt kérdés

Az álomcél: részvényekkel kereskednék, tanácsokat adnék részvényekkel kapcsolatban és valamikor később egy saját vállalkozást is nyitnék.


Másik kérdés: ezen a szakon végzettek sokat utaznak külföldön/belföldön? Szeretek utazni úgyhogy ez egy nagy pozitívum lenne


Amit nem szeretnék az az hogy könyvelőként dolgozzak egy irodában, egy unalmas, monoton munkahelyen. A szakban a "számvitel" szó miatt gondolok ilyenre



2016. jan. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Írtam egy részletesebb privit neked, a saját tapasztalataimról.
2016. jan. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én egyetemi szinten gondoltam a továbbtanulást. Ment a zöld :)
2016. jan. 13. 14:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat :)
2016. jan. 13. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Ha van olyan szak, ahol ezeket megtanulod, akkor ez a szak lesz az. Nem szoktak innen könyvelőnek menni (csak ha szar suliban végzed, és akkor is csak az elején). Vállalkozást indítani szerintem minden üzleti szakon megtanítanak, azzal nincs gond. Részvényekbe és befektetésekbe pedig ennek a szaknak a pénzügy szakiránya megy bele jobban. Ha magasabb pozícióban akarsz kezdeni, akkor érdemes utána elvégezni a pénzügy mestert is, de ez a legpiacképesebb alapszakos diploma a üzleti képzésekek közül, szóval nem leszel rászorulva.
2016. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld pacsi :)
2016. jan. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!