Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinuson a nemzetközi...

A Corvinuson a nemzetközi gazdálkodásra mennyi az esély, hogy 7 pontot is emeljenek a határon?

Figyelt kérdés

tavaly érettségiztem újra, és így most 467 pontom lenne oda, megnyugodhatok, elég lesz?..tudom, hogy a jelentkezők számától függ, egyik évbe volt 463, de remélem 467-ig kevesebben jutnak el ..:D

nem akarok még egy évet várni...



2016. jan. 15. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Ha eddig 463 volt a legmagasabb pontszám (gondolom abban az évben volt a legtöbb jelentkező is, és így jobban meg tudták szűrni őket), akkor szerintem megnyugodhatsz, nem hiszem, hogy drasztikusan emelnének ilyen magas ponthatárnál..Viszont szerintem idén még több jelentkező lesz, mert eltörölték az alapdíjat, amit a 3különböző karra való jelentkezésért fizetni kellett. Tehát aki szeretne a továbbtanulásnak egy lehetőséget adni (egy jó pontszámmal), annak semmi vesztenivalója nincsen..
2016. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25,363% az esély, egészen pontosan.
2016. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeritem elég lesz :) a corvinuson ilyen magas pontszámot nem fognak emelni. pl az emberi erőforrások már évek óta 443 :) ami elég "kevés"


s igen a jelentkezők számától függ és azok eredményétől.


Erdemes megnézni korábbi évekre visszamenően h hány embert vettek fel adott szakra, államisok és önköltségesek aránya is látható. :)


[link]

2016. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. jan. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!