Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ösztöndíjasok! Tudnátok nekem...

Ösztöndíjasok! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek a természettudományok, különösen a biológia és jó is vagyok ezekből a tárgyakból, bár igaz, még csak gimnáziumba járok. A jövőben (távoli jövőmben) szeretném majd külföldön elvégezni a mesterképzést. Mivel a családom anyagi szempontból nem tartozik a felső tízezerhez, így természetesen csak is az ösztöndíj jöhet szóba. Ha van itt olyan, aki ösztöndíjjal tanul, főleg angol nyelvterületen, megosztaná velem a tapasztalatait? Nehéz volt-e elnyerni, fedezi-e teljesen a költségeket? Úgy igazából minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos. Tudom, hogy ezer meg egy ilyen oldal található neten, ahol részletes tájékoztatót találhatok, át is néztem ezeket, de szívesen meghallgatnék egy személyes tapasztalatot is.

Előre is köszönöm.

17/L



2016. jan. 15. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyetem alatt van lehetőség Erasmus ösztöndíjra pályázni, amivel fél éven keresztül tanulhatsz külföldön, ezt akár már az alapképzés alatt is megteheted, így ha van lehetőség, választhatsz olyan helyet, ahova mesterképzésre is szívesen mennél, és tudsz kint rendesen tájékozódni a lehetőségekről. :)
2016. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!