Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia emelt érettségire...

Biológia emelt érettségire elég, ha megtanulom a 10,11,12-es Gaál Bélás könyveket? Én az érettségi követelmény szerint nem szeretek tanulni. Elég ez a 3 könyv egy jó eredményhez?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 1-2 kiegészítéssel
2016. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Megkérdezhetem, hogy te egy nap hány órát tanultál és kb. hány százalék lett :)
2016. jan. 16. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából második nekifutásra sikerült jól. Az első 62% lett, de csak 1-2 részt tanultam meg alaposan, a többit csak átolvastam. A második 87% lett. Akkor úgy csináltam hogy érettségi előtt kb 2 hónappal minden nap 1 órát tanultam, plusz hétvégén megcsináltam 1-1 érettségit. És magántanárhoz is jártam heti egyszer, ez is sokat segített :)
2016. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!