Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki légyszíves mondja meg...

Valaki légyszíves mondja meg nekem, hogy a Táncsics Mihály Szakközépiskola egészségügyi szakára hogyan van a jelentkezés?!

Figyelt kérdés
Nem egészen egyértelmű, mert valahol azt írják hogy december nyolcig kellett feladni levelet, de valahol meg azt, hogy február 12-éig kell jelentkezni, és ezt nem tudom hogy most hogyan van. A másik pedig, hogy van írásbeli és szóbeli vizsga? Köszi a válaszokat előre is, nagyon fontos lenne nekem!!...

2016. jan. 16. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

December 8-ig a központi írásbelire lehetett jelentkezni.

Február 12-éig pedig a rendes felvételi jelentkezéseket kell leadni, amin rajta van, hogy melyik iskolát hanyadiknak jelölöd, illetve az adott iskolában milyen szakokat jelölsz be.


Az írásbeli ma volt. Központilag kellett jelentkezni, és központilag írták meg ma egy választott iskolában.

A szóbelire, ha megvan a kellő írásbeli pontod és a jegyeidből a pontjaid, be fognak hívni és akkor szóbelizni kell majd. Mivel egészségügyi szak, lehet, hogy képességfelmérés is lesz.

2016. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de hol van ez a suli?
2017. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik megye/város?
2017. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszprém megye, Veszprém :))
2017. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi

(azt hittem a Padányiban van csak ez a szak)

2017. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És milyen a képzés?
2017. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!