Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Vörösmarty Mihály zene-ének,...

A Vörösmarty Mihály zene-ének, és nyelvtagozatos Gimiben miket nyelveket lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Mármint milyen nyelveket? Vélemények is jöhetnek! :) Jövőre felvételizek, és kicsit lázban égek hogy kitaláljam hova menjek tovább :) egyébként az angol jönne jól nekem, mert most németet tanulok..

2016. jan. 16. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az iskolában angolt és németet lehet tanulni. Választhatsz, hogy első nyelvnek a németet vagy az angolt tanulod, értelemszerűen, ha angolt még nem tanultál, az kezdő szintről indul.


Én amúgy nem ajánlom a sulit, barátnőm osztálytársát 32 pontos központival simán felvették, 9 (!!!!!) pontos matekkal, ergó nem járhatnak ide túl nagy észlények.

2016. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :D esetleg tudsz ajánlani valamilyen ének-zene gimit, amiben szintén ezeket a nyelveket tanulhatnám? (főleg angolt).. egyébként nem irtam oda, de a sulinkban bevezettek a heti egy angol orat, szoval szoval nem kell a 0-rol kezdenem :)
2016. jan. 16. 13:36
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és BP.n van
2016. jan. 16. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Városmajori Gimnázium. De az nagyon erős :S

Egressy Béni, ez egy csepeli szakközép, ezt is megnézheted.

Kodály Zoltán Ének-Zenei Gimnázium

2016. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Kodályban is lehet nyelveket tanulni?
2016. jan. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!