Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok nekem, olyan...

Ajánlanátok nekem, olyan tanulási módszereket, amik segítségével gyorsan tudok tanulni nagy mennyiségű anyagot és az tartósan meg is marad?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan tanulok és mindjárt itt az érettségi. Félek, hogy nem lesz időm sok könyvet megtanulni.

2016. jan. 16. 15:37
 1/2 anonim válasza:

Ha hiszel az agyad képességeiben a villámolvasás az egyik módszer. A bátyám volt tanfolyamon ő ezt hasznosította. A másik lehetőség a Memolife Max kapszula. Ez a memóriát és a koncentrációs képességeket javítja.


Ja, én pl úgy szoktam tanulni hogy zenét halgatok közben. Kifejezetten erre valókat. Csak beírom h music for learning és kész.


Sok sikert!

2016. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!