Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon elrontottam a Központi...

Nagyon elrontottam a Központi felvételimet, de viszonylag egy jó gimibe terveztem menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4.4-5.. Elrontottam nagyon a felvételimet. Nehéz is volt az idei nagyon,meg túl is izgultam. Jelentkezzek egy gyengéb gimibe,és év közben próbáljak átiratkozni? Vagy mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok..

2016. jan. 17. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ugy a sorrendet ahogy eddig gondoltad...a vegere pedig irj be egy olyat amibe biztos hogy bekerulsz

Amugy szerintem fel fognak venni oda is mert ez a felveteli nehezebb volt mint a tobbi es nagyon sokan elrontottak:)

2016. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg a jó gimit, hátha becsúszol, és add be egy gyengébbe is
2016. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De most tényleg elcsesztem. 50 pont lesz kb (jó esetben!) És ezzel esélyem sincsen szerintem. Nagyon szerettem volna abba a gimibe bekerülni.. De sajnos nagyon izgulós típus vagyok. Van egy lehetőség a mostani sulimban (általános és gimi egyben) hogy kapunk helymegajánlást a gimibe és így nem nézik se a felvételit se semmit. Jegyek alapján felvesznek. Szerintetek érdemes ezt elfogadnom? És kilencedikben valamikor megpróbálni átiratkozni?
2016. jan. 17. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenki elrontotta..en is

Mindenhol azt olvasom hogy max 50 pont osszesen ugyhogy nyugi ha mindenki ennyire elrontotta lejjebb viszik a ponthatart

Szerintem az atiratkozas nem jo otlet...ugy nehezebb lesz a beilleszkedes

2016. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Uh köszönöm a választ!!:) Még megkérdezem az osztályfőnököm véleményét is! :) De akkor még van esélyem remélhetőleg!! :))
2016. jan. 17. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából minden évben elrontják, mert izgalom, leblokkolás.

Nem csinálják évenként nehezebbre, csak amíg 2004-ben senki nem írta ki az összes közösségi oldalra, hogy neki azért lett rossz, mert nehéz volt, addig 2016-ban már szinte mindenki...

Olyan ez, mint ahogy 2004-ben semelyik gyereknek nem volt okos telefonja, azóta elterjedt és ciki akinek nincs, szóval "kell mutatni, hogy nekem van", közben pedig az ár nem csökken, hanem nő.

A kérdésre a válasz: írd be, ahová szeretnél menni első helyre, ha nem vesznek fel oda, akkor felvesznek a gyengébbe (feltéve ha megjelölöd). Semmi hátrányod nem származik abból, ha nem az első helyre vesznek fel! :)

2016. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak az izgalom játszik közbe:) Iszonyat nehéz volt a feladatsor:) Ha nem hiszed,nézz utána. Mellesleg az eddigi gyakorló lapjaim összege mindig minimum 80 pont körüli lett. Nem hiszem hogy csak a kifogasokat keresném. Nem szeretnék gyenge gimibe menni. 2 hónapig bírnám. Elcsesztem a mostanit és kész. Arra voltam kíváncsi hogy menjek-e a biztosra,és fogadjam el a helymegajánlást a mostani sulimban és majd csak kilencedik év vakamelyik szakaszában próbáljak átiratkozni,vagy érdemes kockáztatni..
2016. jan. 17. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Az előbb oldottam meg 38 perc alatt.

Javítási útmutató szerint 49 pontom lett volna, Tavaly 38 pontra írtam meg a matekot, 45 perc alatt, úgy, hogy az 5-ös és a 10-es feladatra 5 percem jutott.

2016. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
49 pont összesen vagy csak vakamelyik a kettő közül? Tavalyi nekem 40 és 44 pontos lett (összesen 84). És a korod is számít azért valamennyit:)
2016. jan. 17. 17:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Kb. magyarom legrossz esetben 38 pontos lesz. De én 40 körülire tippelek. Matekot meg még nem merem megtippelni se. Próbáltam mindenhova (amit persze nem tudtam) írni valami kiszámítási módot,hátha arra is adnak pontot..
2016. jan. 17. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!