Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon elrontottam a Központi...

Nagyon elrontottam a Központi felvételimet, de viszonylag egy jó gimibe terveztem menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4.4-5.. Elrontottam nagyon a felvételimet. Nehéz is volt az idei nagyon,meg túl is izgultam. Jelentkezzek egy gyengéb gimibe,és év közben próbáljak átiratkozni? Vagy mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok..

2016. jan. 17. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tavaly a magyar nagyon egyszerű volt, még felvételizőként is. (lehet, hogy ezt a 60+ megoldott feladatlaknak köszönhetem, matekra lényegesen kevesebbet készültem).

48 pontos lett, úgy hogy a szövegértésnél félreérthető volt az egyik (az egész iskola elrontotta nálunk) és egy vesszőhiba volt a fogalmazásnál (kicsit kiakadtam emiatt...).

A matek tavaly felvételizőként nagyon nehéz volt. Biztos rátett az izgalom is, mert 45 pont fölöttieket írtam otthon végig, 6.-ban volt 34 pontos a legelső matek felvételi, amit csináltam.

Viszont feltételezem, hogy annak, aki nem ekkor felvételizett lényegesen könnyebb volt. Reszketve ültem be a felvételire és végig azon járt az agyam, hogy sikerüljön, mert 80 pont alatt nem fognak felvenni, nem hívnak be szóbelire, esélyem sem lesz stb, pedig otthon 90-95 pontok simán mentek.

Így végül 86 pont lett.

Az idei matek lett volna 49, a magyart csak átfutottam.

2016. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor gratulálok! Nekem az iskolában ahol írtam mindenki negatív visszajelzést adott a felvételiről kapcsolatban. Mindegy. Remény hal meg utoljára. De mindenképp megpróbálkoznék azzal a sulival. Ha nem most,akkor majd kicsivel később..
2016. jan. 17. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!