Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha sajat magamnak vagyok a...

NBG kérdése:

Ha sajat magamnak vagyok a "gondviselője" mivel 18 már elmultam és szuleimmel nem tartom a kapcsolatot akkor hogyan tudnám elintezni hogy magantanulo legyek?

Figyelt kérdés
Magamat tartom el diakmunkaval alberlet, etel ruha stb. es ezt indokolnam meg ugy hogy ne tudjanak az igazgatok belekotni. Nyilvan mondanak a kollegiumot de eszem agaba se mennek akkor inkabb befejznem estin maskor az erettsegit. Milenne a jo megoldas?

2016. jan. 17. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész az igazgatóhoz és beszélsz vele, ő majd elmondja neked, mi a menete, kell-e külön kérvényt benyújtanod hozzá stb. Ha magadat tartod el, akkor hogyhogy nem vagy önállóbb?
2016. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérvényt azt biztos kell benyújtani, mivel így lesz a dolog hivatalos.
2016. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam akkor meg (elso valaszolo)

tudom hogy kell kerelmezni a magantanuloit vagyis utana neztem megvan mar a formai szerkezete is csupan azzal nem voltam tisztabn hogy en magamnak kerhetem e magantanuloi statuszt.

2016. jan. 17. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondta az első, hogy kérdezd meg az igazgatót! Vagy akár az iskolatitkárt. Ők megmondják, hogy 18 évesként kérheted-e magadnak.
2016. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!