Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miután végeztetek az egyetemme...

Miután végeztetek az egyetemmel, okjvel, még mindig tartottátok az ottani barátaitokkal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Félek, hogy miután végeztem az iskolával, elidegenedek mindenkitől, és nem lesznek barátaim :( miután munkába álltatok lettek úgyis jó barátaitok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 14. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ha dolgozol is lesznek barátaid, az nem kizáró ok a barátkozásra hogy már dolgozol. Annyit együtt lenni és hülyülni, mint iskola ideje alatt már sosem fogtok, ez tény. Más lesz a fontos, sokkal kevesebb lesz az időd. ekkor fog kiderülni melyik barátságod barátság és melyik csak haverság.
2013. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ezt érzem most. Kedden lediplomáztam és már kiszakad a szívem, annyira fáj, hogy már nem nagyon találkozhatok a barátokkal. Jön az álláskeresés lassan és tudom, hogy már többé nem lesz semmi ugyan az. Itt ahol én lakom már nincsenek barátaim, szóval magam maradtam.
2013. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem még van egy év, de már most félek ettől :(
2013. jún. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!