Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltással kapcsolatban...

Hancsi22 kérdése:

Iskolaváltással kapcsolatban érdekelnek, és hogy esetleg tud e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet, hogy most jöttem 0.évfolyamra egy a lakhelyemtől nagyon messze lévő városba, nyilván ezen okból kolis vagyok, amivel nem lenne gond,mert nincsenek szigorú szabályok, imádom nagyon.Sose voltam csöndes visszahúzódó,így a beilleszkedés könnyen megy általában, nincs is ezzel probléma,hiszen az évfolyamtársakkal,a koliban mindenkivel joóan vagyok,viszont az osztálymmal nem találom a közös hangot, ez a suliba járástól is elveszi a kedvem. Hiába igyekszem,valahogy nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon velük.Sok a hiányzásom, de az anyaggal nem nagyon maradok le, mindigis jeles,kitűnő tanuló voltam.A tanárok sem szivlelnek igazán, és nem szeretném a legjobb gimis éveimet így tölteni.Már van egyiskola amit tavaly is kinéztem, fel is vettek,de végül nem oda mentem.Mivel 0.éves voltam így gondolom csak 9.osztályba tudnának felvenni de nem zavarna,ha lenne rá lehetőség. A menete érdekel a dolognak, és minden hasonló sztori.Előre is nagyon hálás vagyok a válaszokért :)

2016. jan. 18. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezed, felvennének-e, ha igen, milyen feltételekkel.
2016. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!