Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulással kapcsolatban...

Tovább tanulással kapcsolatban szeretnék tőletek véleményt kapni ha lehetséges sokat segítene. Tudtok véleményt? Lent az infók

Figyelt kérdés
14/l vagyok és a pályaválasztás előtt állok, versenyszerűen sportolok és hét évig grafikára is jártam.nemtudom eldönteni melyiket szeretem jobban. szerintetek egy gimnáziumban a tesi meg a rajz oktatás milyen szinten megy?

2016. jan. 3. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj, kincsem... dehogy állsz te pályaválasztás előtt! Nem kell 14 évesen olyan komoly döntéseket meghoznod, hogy mit kezdj az életeddel! Válassz egy színvonalas, de nem olyan nehéz gimnáziumot, amellett lesz időd sportolni és rajzolni is. Nézhetsz direkt úgy iskolákat, ahol van valamilyen sportolási vagy rajz szakkör lehetőség. De ha nincsen, az sem baj, ezek olyan hobbik és elfoglaltságok, amiket iskolán kívül is csinálhatsz! :) Ráérsz még eldönteni, mi érdekel jobban, csináld csak nyugodtan mindkettőt, közben tanulj majd a gimiben, és ráérsz 2-3 év múlva gondolkozni azon, hova is menj, milyen végzettséget szerezz :)
2016. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!