Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon fontos! Hol tudnék...

Nagyon fontos! Hol tudnék elhelyezkedni ha ügyviteli titkár vagy pénzügyi számviteli ügyintéző a végzettségem?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás elött állok, de nem tudom, hogy melyiket jelöljem meg elsőnek. Nekem mind a kettőhöz lenne kedvem, csak nem tudom melyik lenne jobb. Azt szeretném kérni hogy irjátok le nekem hogy hol tudnék elhelyezkedni az ügyviteli titkár végzettséggel és a pénzügyi számviteli ügyintézői végzettséggel (pl.:bankban, könyvelőként, stb...)

2016. jan. 18. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ügyviteli titkárként elég nehéz lesz jó helyen elhelyezkedni. Kb. semmire se jó, de már most látszik rajta, hogy nem olyan mint egy pénzügyi számviteli ügyintéző.

Amíg egy ügyviteli titkár a bizonylatokkal illetve a gazdasági dolgok intézésével foglalkozik, és egy p.sz. ügyintéző könyvel.

Persze a psz. nehezebb.

2016. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!