Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 19 éves gyári munkás lány...

19 éves gyári munkás lány vagyok érettségivel. Okj-s képzésen gondolkodom.2 szakma között hezitálok. Ügyviteli titkár és Logisztikai ügyintéző. Melyik az előnyösebb, melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, és melyik szakma fizet meg jobban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 22:23
 1/5 Nosco válasza:
Okj-st nem keresnek annyira. Előbb veszik fel a fősulis és az egyetemen végzett embereket.
2013. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A logisztikai ügyintéző OKJ akkor már jobb, mint az

ügyviteli titkár.

De csak egy OKJ-val nem biztos, hogy el is lehet

helyezkedni. Sokszor vesznek fel inkább főiskolát végzett embert ilyen munkakörre, ha meghirdetik.

2013. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Momentán örülj, ha bármelyikkel találsz egyáltalán munkát.


Ügyviteli titkárról fogalmam sincs, de logisztikusokat pedig egyetemeken/fősulikon képezik.

2013. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkaadó függő, engem pár napja pont azért utasítottak el egy pedagógiai asszisztensi állásról, mert pedagógia diplomám van és csak okj-és kell nekik, pedig korábban dolgoztam a ebben a munkakörben, akkor előny volt.
2013. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

és még annyit, hogy pesten találtam 2 viszonylag jó hívnevű okj-s sulit. melyik a jobb? a szinergia vagy a minerva?

2013. aug. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!