Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A vegyésztechnikus mennyire...

A vegyésztechnikus mennyire nőies szakma?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire való egy nőnek?:)

2016. jan. 19. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nőies, azonban nők is gond nélkül végezhetik.
2016. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul tettem fel a kérdést, szerintem sem nőies, inkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen arányban végeznek nők ezen a szakon illetve dolgoznak ilyen munkakörben.


Műszaki irányú érdeklődést mennyire igényel ez a szakma?

2016. jan. 19. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre a szakra mentel vegul?:) Ha igen tudnal irni par dolgot rola?:)
2017. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Máshogy alakultak a dolgaim, úgyhogy nem tudok nyilatkozni.:)
2017. júl. 24. 10:31
 5/5 WeldingTomi válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdés. Én az iparban dolgozom 6 éve, a jellemző az, hogy üzembe pasik vannak laborba meg csajok. Olyan helyen ahol folyamatirányított rendszer van és kevés a fizikai munka mint pl.: A MOL nál ahol a lepárló tornyokat kell vezérelni, felügyelni, ott simán dolgoznak csajok is. Én mondjuk gyógyszergyárban dolgozom ahol azért van némi fizikai munka, (zsákok emelgetése, kissebb karbantartási műveletek, szűrőcsere, tőmítés cseréje, tömlők átszerelgetése ahogy épp a technológia megkívánja) ez is a mi dolgunk. Kint üzembe kb 3 csajal találkoztam eddig a 6 év alatt.
2018. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!