Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Konduktor vagy kereskedelem...

Konduktor vagy kereskedelem és marketing szak?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit eltér egymástól, de mindig is érdekelt a mozgássérültek pedagógiája, hogy mondjam, éreztem, hogy elhivatott vagyok, amikor egy mozgássérült embert meg kell védenem, vagy ahogy rágondolok, őszinte érzelmek és empátia.


Ugyanakkor eltudnám magam képzelni, mint egy Sales-üzletasszony, gyakran olvasok gazdasági cikkeket, és kereskedelmi portálokat, főként Telekommunikációban tudnám elképzelni magam, természetesen nem a klasszikus telefonálgatós-telefonykönyves verzió, hanem összetettebb feladatokban. Mindkét helyre meglenne államira ösztöndíjas képzésre a pontom. A matematikát is szeretem és az irodalmat is.

Melyiket válasszam? Ezt viszont még nem sikerült eldöntenem.



2016. jan. 19. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Kitől várod, hogy ezt megmondja neked?

Ha írnál szempontokat, amik alapján mérlegelsz, akkor tudnánk segíteni abban, hogy mi szól az egyik, mi a másik mellett. De ha a számodra fontos szempontokat sem adod meg, akkor nem tudunk segíteni.

2016. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megírtam, a kérdés alatti részben.
2016. jan. 20. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy érdekel az egyik is, érdekel a másik is, az indokolja magának a kérdésnek a felvetését, de nem ad szempontokat az egyik vagy a másik melletti érveléshez.


Ilyen szempont lehet például az, hogy az adott szakot hol lenne lehetőséged tanulni, vagy, hogy adott végzettséggel mennyit tudnál keresni, vagy, hogy hosszabb távon inkább egy emberközeli munkakörben, vagy a versenyszférában tudnád magad elképzelni...


Ezek közül (és ezeken túl) mely szempontok fontosak a számodra?

2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!