Milyen szakmát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen amit most tanulok, nem tetszik és úgy nincs vele gond, átlagom jó, csak a szakma nem jön be, nem áll hozzám közel, vagyis tehát nem tetszik. Érettségim van, és azon gondolkodom hogy év végén itt hagyom, de valami olyasmi szakmát szeretnék tanulni, amivel később el tudnék helyezkedni egy jól kereső helyen. A jelenlegi sulimban a tanárok bunkóznak, kiabálnak, a diákok 80 % kikezd mindenkit, tehát vicc az egész.

Jelenleg gépészetet tanulok, de mint említettem nem jön be.


2016. jan. 19. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Egy jó autószerelőre mindig szükség van, én két helyre szoktam vinni, de most azt mondták, hogy leghamarabb tavaszra lenne kész a kocsim, annyira sok a munkájuk, még el se tudtam vinni mert nem fér be... Kellenek a jó szakemberek és szerintem ez egy jó szakma, jól is lehet vele keresni.
2016. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jelenleg nem ezt tanulom, hanem mezőgazdasági ágon gépészetet. Itthon is van mezőgazdaság, de nem igen áll hozzám közel
2016. jan. 19. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy biztos állásod legyen, de érdemesebb lenne érdeklődés alapján keresni, mint pénz alapján. Önismereti tesztekkel kéne kezdened, amik megmutatják, milyen szakmákat ajánlanak. :)


Utána érdemes utánanézni, mi mennyit ér.

2016. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!