Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? Milyet ajánlotok? Többi lent

Figyelt kérdés
6.-as vagyok, 3-as körüli tanuló. "Fiús" féle lány vagyok ha ez számít. Szeretem az állatokat, utálok sportolni. Főzés .. Oké. :) 13/L

2014. márc. 23. 16:14
 1/4 anonim válasza:

Hetedikesen még ráérsz ezen agyalni, szüleid jobban tudnak, ill. tanárok is segíteni benne, itt nem kaphatsz jó választ, mert nem ismernek téged, max. csak felületeseket.

Az infók alapján, ha főzés okés, akkor szakácsnak tanulhatnál. De ahogy írtam ez is csak egy felületes válasz.

2014. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakács/cukrász.Most nem azért,de még bőven a továbbtanulás előtt állsz,ha összeszednéd magadat,7-8.ra,csak arra az egy évre(pl.4.0 fölött lennél),simán bekerülhetnél egy gimibe,egy jó központival meg a csillagos ég a határ.Nem kell elásni magadat itt 6.ban,el kell dönteni,hogy akarod-e vinni is valamire,vagy csak az a lényeg,hogy szakmát szerezz.
2014. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És egy sima gimivel mit ér? :D

Egy szakma/érettségivel százszor többet ér, mint egy sima gimi, és esetleg vmi diploma. Nézz körbe, tele van az utca munkanélküli diplomásokkal. Mellesleg csak, mert szakmát akar letenni nem írja magát le. De ez is tipikus diplomás idióta felfogás.

2014. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De, azért kérdező ettől független a 2esnek igaza volt abban, h nem kell elásnod magadnak, tanulj, és lesz időd eldönteni, h mi legyél. Előző voltam.
2014. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!