Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Menni szeretnék az educatiora,...

Menni szeretnék az educatiora, de az iskolám nem engedi el a 3. évfolyamba járókat. Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés
Azért mennék az educatiora, mert van pár kérdésem amit feltennék, de az interneten keresgélve csak még jobban összezavarodtam. Csak a pénteki nap lenne nekem jó, mert akkor érek rá, és igazolást is kapnánk. Az iskola megteheti, hogy nem fogadja el az igazolást?

2016. jan. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész, anyukád ír egy igazolást "családi okokra" hivatkozva.
2016. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is szóba jött, de nem nagyon szoktuk a családi igazolást felhasználni, mert a tanárok ebbe is belekötnek sokszor.
2016. jan. 20. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Fura egy suli, mondjuk én tuti kiállnék a jogaimért...


Legfeljebb lesz 1 igazolatlan napod, ha a szüleid tudnak róla, hol vagy, és tudják, hogy milyen a suli, akkor biztos nem fognak haragudni.

2016. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik nekik a családi igazolás, de el kell fogadniuk. 3 ilyen nap felhasználható, de foglalkozz vele, hogy húzzák a szájukat.
2016. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ezek szerint nem csak engem idegesített fel a dolog! :)
2016. jan. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!