Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezt elmagyarázná valaki?...

Zamer kérdése:

Ezt elmagyarázná valaki? (Mechwart)

Figyelt kérdés

Sziasztok aki a Mechwartba írta a felvit (8-os) azok tényleg ilyen rosszat írtak hogy PL:matek:3,magyar:21; matek:21,magyar:35?

Itt a lista, de nem tudom hogy én olvastam-e le róla rosszul, vagy csak tényleg ilyen rossz lett.

Link: [link]

Link azoknak akik nincsenek bejelentkezve:http: // mechwart.hu/ index.php/ letoltesek/ file/ 331-irasbeli-felveteli-vizsga-pontszamai



2016. jan. 22. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hiba. Tényleg mindenkinek ennyire rossz lett. Ha figyelmesebb vagy, olvasod a gyakorin a kétségbeesett kérdéseket, hogy "Felvesznek ide-oda-amoda 49/45/51 pontos központival? Izgulok nagyon" és hasonlók.

Sajnos úgy tűnik elég nehéz volt az idei felvételi :(

Reméljük, hogy legalább a ponthatárok lejjebb fognak menni az egyes iskolákban.

2016. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Döbbenet az egész! Nem hiszem hogy ennyire buták a gyerekek....
2016. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz nekem is csak 65 lett. A Mechwart minden tagozatát írom elsőként, de mégis a Kossuth-ban írtam mert a Kiskossuth-os osztálytársaimmal akartam. A Kossuth-ban írt átlagok:

Magyar:35

Matek:28

Ezért tettem fel a kérdést.

Kösz a válaszokat.

2016. jan. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!